Zmiešané viskózové nohavice s výškovým pinstriped fit

Zmiešané viskózové nohavice s výškovým pinstriped fit

Šedé nohavice s tenkým bielym pruhom sú kombinované s akýmkoľvek vrcholom, či už je to sveter, Pánska biela košeľa alebo top v štýle ľanu. Klasický strih s pásom a klopami bude vyhovovať akémukoľvek typu postavy a vysoký strih a tenký vertikálny prúžok predlžujú rast a vizuálne štíhle.

Stylistova rada:

Na prechádzku po meste pridajte nadmerný sveter v mliečnom odtieni a robustné biele tenisky. Vo všedné dni ich noste s bielou košeľou, akoby z ramena a mokasínov človeka vytvorili relevantný luk pre kanceláriu.

Description:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Grey je klasický odtieň jesennej a zimnej sezóny podľa Pantone Color Institute;
  • Pruhovaný tlač a vysoký pás vizuálne predlžujú siluetu;
  • Skrátená dĺžka otvára členky;
  • Pás zahrnutý zdôrazňuje pás.

Zloženie: 72% terylén, 23% viskóza, 5% elastan-odolný materiál odolný voči opotrebovaniu.

Obrázok:

Na veľkosti modelu s, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Vzhľad je doplnený o nadmerný sveter s vysokým krkom v univerzálnej H. I. T. GREY.

Klasické rezané modely je lepšie vyskúšať s topánkami, s ktorými ich plánujete nosiť – dĺžka nohavíc by mala dosiahnuť stred päty. Hoci existujú výnimky: mierne orezané zúžené dámske nohavice-klasický kancelársky štýl. Pôsobivý vzhľad modelu so šípkami a manžetami. Robia obraz istejšie a vyzerajú vyhradené. Kostýmová tkanina udržuje svoj tvar dobre a ľahko sa stará. Pre teplú sezónu sú vhodné modely vyrobené z ľahkého materiálu a v chlade sa budete ohrievať vecami vyrobenými z hustého a teplého materiálu.