Univerzálny pletený dvojdielny oblek

Univerzálny pletený dvojdielny oblek

Description:

„Pre pohodlný každodenný vzhľad kombinujte objemné tenisky a biele tričko s kontrastným písmom s oblekom. Samostatne, sveter môže byť použitý pre kanceláriu s uvoľneným oblečením v tandeme s klasickými čiernymi nohavicami-rúrkami so šípkou a čiernymi mokasínmi.“

Praktický dvojdielny pletený oblek je vyrobený v hlavnom odtieni roka podľa Pantone Color Institute-classic blue. Voľný strih sveteru so spodnou ramennou líniou vyhovuje akémukoľvek obrázku. Nohavice sú doplnené širokým elastickým pásom v páse a bočných vreckách.

Údaje:

  • Vlastná značka;
  • Klasická modrá-hlavný odtieň roku 2020 od Inštitútu Pantone Color;
  • Kostýmové prvky je možné kombinovať s inými šatníkmi;
  • Voľný strih sveteru sa hodí na akúkoľvek postavu;
  • Hlboký výstrih vesty vizuálne roztiahne siluetu;
  • Široký elastický pás a bočné vrecká na nohaviciach.

V kompozícii: 50% akryl, 50% nylon-odolný materiál odolný voči opotrebovaniu, ktorý sa neroztrhne a zachováva svoj pôvodný vzhľad.

Obrázok

Na veľkosti modelu M, parametre 83/60/91, výška 173 cm.

Pri kancelárskych odevoch si dizajnéri vyberajú pokojné tlmené tóny (sivé alebo modré odtiene) a svetlé farby – pre menej formálne príležitosti. Na večierku môžete nosiť možnosť v bielej farbe – nejde nad rámec oficiálneho štýlu, ale priťahuje pozornosť.

Nakupovanie kancelárskych odevov v našom internetovom obchode je lacné. Ponúkame zaujímavé modely v prísnom obchodnom štýle, ktoré dodajú vášmu vkusu eleganciu a dodajú vášmu kancelárskemu štýlu rozmanitosť.