Kockované bavlnené a vlnené nohavice s opaskom

Kockované bavlnené a vlnené nohavice s opaskom

Description:

„Kockované nohavice sú skvelé pre kanceláriu-skombinujte ich so základným rebrovaným rolákom alebo blúzkou v kontrastnom odtieni. Suede kotníkové topánky a klasický kabát budú posledné dotyky luku. Pre obrázok na párty môžu byť nohavice kombinované s košeľou z ekologickej kože a nízkych kozákov s trendovou textúrou „ako krokodíl“.“

Kockovaný tlač je jedným z hlavných trendov sezóny FW ‚ 19. Oblečenie, obuv a doplnky so súčasným vzorom sa objavili na jeseň zbierok Christian Dior, Chanel a Dolce & Gabbana. Kockované nohavice z H. I. T. sú vyrobené z mäkkého, príjemného zmiešaného materiálu na báze „priedušnej“ bavlny. Zúžený štýl modelu vizuálne roztiahne siluetu. Nohavice sú doplnené pásom-v tandeme s vysokým nasadením zdôrazňuje pás.

Údaje:

  • Vlastná výroba;
  • Print „klietka“ – trend sezóny FW ‚ 19 podľa Vogue;
  • Zúžený štýl vizuálne tiahne siluetu;
  • Vysoká fit a opasok zvýrazňujú pása.

Zloženie: 90% bavlna, 10% vlna-mäkká, odolná, príjemná pre zmiešaný materiál tela.

Na veľkosti modelu s, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Obraz je doplnený pleteným rolákom z viskózy v súčasnom mandľovom odtieni H. I. T.

Klasické dámske nohavice sú vždy štýlové a relevantné. Sú všestranné a praktické, bez nich nemôže robiť žiadna sada na prácu. Takéto oblečenie bude vhodné pre akúkoľvek oficiálnu udalosť s prísnym oblečením. Tradičný strih klasických ženských nohavíc je modelom rovnej siluety na členku so štandardným alebo nafúknutým nasadením. Môžete tiež diverzifikovať svoj každodenný šatník výberom moderného dizajnu s pútavým príslušenstvom.