Jasné culottes s záhybmi v bohatej červenej farbe

Jasné culottes s záhybmi v bohatej červenej farbe

Materiál:

Odolný, odolný voči opotrebovaniu, dobre zachovaný materiál. Tkaniny vyrobené z vlákien sú odolné voči UV žiareniu a dobre zachovávajú farbu. Polyesterové oblečenie sa veľmi ľahko stará, pretože táto tkanina je odolná voči nečistotám, po umytí sa neťahá a nehýbe sa. Táto tkanina prakticky neprechádza vlhkosťou, čo z nej robí ideálny materiál na šitie zimného a demi-sezónneho vrchného oblečenia. Vzhľadom na skutočnosť, že polyester má také dôležité vlastnosti, aktívne ho používajú svetové módne domy, ako sú: Balenciaga, Maison Margiela, Off-White a Vetements.

Tkanina: 100% polyester.

Odporúčania pre starostlivosť:

Materiály vytvorené na základe zmesi rôznych vlákien s polyesterom sú nenáročné na starostlivosť. Existuje niekoľko podmienok, ktoré pomôžu rozšíriť ideálny stav vecí.

Odporúčame, aby ste sa pozorne pozreli na štítok vši, pretože niektoré položky vyžadujú umývanie rúk. Najčastejšie polyesterové oblečenie dokonale toleruje pranie v práčke pri teplote + 40⁰C. pridajte tkaninový kondicionér, aby bola tkanina mäkká a príjemná na dotyk. Výrobky vyrobené z takýchto textílií nepotrebujú starostlivé žehlenie, po umytí ich pretrepte a zaveste ich do sucha.

Nadmerné nohavice vyhovujú všetkým typom a tvarom a dopĺňajú vzhľad v akomkoľvek štýle. Orezaný rez otvára členok-najelegantnejšiu časť nohy. Klasické zovretie zvýrazňuje pás.

Description:

Tieto nohavice vám pomôže vytvoriť jasný obraz pre účastníka: vyberte si trendy, múl v Nahé farebnú schému, ľahké vône, blúzky a malá taška s ultra-moderný hada tlače.

  • Culottes-súčasný trend sezóny SS ‚ 19 podľa Vogue a Buro 24/7;
  • Klasický strih a strih s záhybmi zdôrazňuje pás;
  • Orezaná dĺžka otvára elegantné členky;
  • Vyrobené zo 100% polyesteru-odolného, odolného a ľahko sa starajúceho materiálu.

Obrázok:

Lisa má veľkosť S, parametre 84-60-90, výška 170 cm.